Açık Bankacılık Çağına FinCloudy ile Başlayın.

Açık Bankacılık, Kişi veya Firmaların, tüm bankalardaki verilerini ve tahsilat süreçlerini Açık Bankacılık kurumları ile paylaşarak tek bir platformdan yönetmesini sağlayan finansal bir sistemdir. FinCloudy Açık bankacılık sistemi, Firmaların bankacılık verilerini güven ve gizlilik altında tek bir platformda sunar.

API yazılım altyapısı sayesinde bankacılık verilerinizi ERP/Muhasebe sistemlerinize online aktarmanıza olanak sağlar.

Tüm banka hesap ve POS hareketlerini tek platformda toplayan FinCloudy, nakit akışı, borç alacak takibi, havale/EFT işlemleri gibi finansal ihtiyaçları karşılar.

Kurumların, grup şirketlerini de aynı platformda toplayan FinCloudy Açık Bankacılık Platformu, Operasyonel yükü yaklaşık %90 azaltarak finansal verimliliği en üst düzeye çıkarır.

Online DBS

Açık Bankacılık Avantajları

Güvenlik: Sürekli mobil veya internet bankacılığına bağlanarak işlem yapılması sonucu oluşabilecek güvenlik açıklarını ortadan kaldırır.

Erişim: Bulut tabanlı alt yapısı sayesınde FinCloudy hesabınıza internetin olduğu her yerden erişme imkanı sağlar.

Zaman: Banka verileri tek platformda toplandığı için, her bir bankanın sistemine girme zahmetinden kurtarır. Online sistem sayesinde havale/EFT, ödeme ve tahsilatlar anında gerçekleşir.

Hatasız İşlem: API yazılım alt yapısı sayesinde ERP/Muhasebe programlarına online ve hatasız carilere işleme olanağı sağlar

Raporlama: Tüm finansal raporlamaları anında alma olanağı sağlar. Cari borç alacak, nakit akışı, POS tahsilat raporları anında ve hatasız olarak excell formatta ulaşılabilir.

Personel: Sadece banka ve POS hareketleri için görevlendirilen personel maliyetini minimuma indirir. Saha satış ekibinin işini kolaylaştırır.

Diğer Avantajlar: Sınırsız kullanıcı tanımlama ve 5 yıl geriye dönük veriye ulaşma olanağı sağlar. Gelişen veya değişen yeni teknolojilere takip etme sorununu ortadan kaldırır.

açık bankacılık nedir

FinCloudy Açık Bankacılık Hizmetini Şimdi Ücretsiz Deneyin!

fincloudy